<oembed><version>1.0</version><provider_name>W2M Laser</provider_name><provider_url>https://w2m.fi/en/</provider_url><title>W2MFC-60A-1 FIBERLASER CLEANING MACHINE (MOPA 60W)</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="77WbI2cUBC"&gt;&lt;a href="https://w2m.fi/en/tuote/w2mfc-60a-1-fiberlaser-cleaningmachine-60w/"&gt;W2MFC-60A-1 FIBERLASER CLEANING MACHINE (MOPA 60W)&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://w2m.fi/en/tuote/w2mfc-60a-1-fiberlaser-cleaningmachine-60w/embed/#?secret=77WbI2cUBC" width="600" height="338" title="&#x201C;W2MFC-60A-1 FIBERLASER CLEANING MACHINE (MOPA 60W)&#x201D; &#x2014; W2M Laser" data-secret="77WbI2cUBC" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;